Kontaktuj się z nami pod numerem: 503 070 729 lub 791 940 971

Home » O nas

O nas

Centrum Ogrodnicze Hortus oferuje Państwu szeroki wybór produktów ogrodniczych. W sprzedaży posiadamy różnorodne gatunki roślin liściastych, iglastych oraz bylin. W zależności od pory roku posiadamy w sprzedaży gatunki roślin sezonowych takich jak pelargonie, surfinie, petunie oraz bratki. Również oferujemy szeroki wybór drzewek oraz krzewów owocowych z gołym korzeniem które w pełni sezonu można u nas zakupić w pojemnikach.

Możecie Państwo zakupić na terenie naszego centrum podłoże ogrodnicze specjalnie dobrane do odpowiedniego gatunku roślin. Posiadamy w sprzedaży torf ogrodniczy do roślin iglastych, różaneczników oraz torf uniwersalny.

Zajmujemy się także sprzedażą takich produktów jak kora sosnowa oraz zrębki dekoracyjne które są doskonałym uzupełnieniem estetycznym każdego ogrodu.

Niezbędnym czynnikiem do zapewnienia pięknego wyglądu naszego ogrodu jest dobranie odpowiednich nawozów. Również w tym zakresie pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom i przygotowaliśmy szeroki wybór produktów niezbędnych do pielęgnacji roślin. Nawozy specjalistyczne i renomowanych firm o różnorodnym działaniu zapewnią wspaniały wygląd Państwa Ogrodu przez cały rok.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć duży wybór narzędzi ogrodniczych w tym dobrze znanych firm jak Gardena oraz Fiskars. W zależności od potrzeb i zastosowania posiadamy szeroką gamę sekatorów, nożyce do żywopłotów oraz gałęzi, łopaty, grabie i wiele innych przydatnych w ogrodzie produktów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Ogrodniczego które oprócz wyżej wymienionego asortymentu oferuje wiele innych elementów niezbędnych w naszym ogrodzie. Asortyment ten jest uzupełniany i poszerzany na bieżąco o nowe produkty dlatego na pewno każdy z Państwa znajdzie u Nas coś odpowiedniego dla siebie.

Zapraszamy od pon. – do soboty w godzinach 8:00 – 18:00