?>

Zapraszamy od poniedziałku do piątku

Pon - piąt 8:00-18:00

Centrum Ogrodnicze Hortus oferuje Państwu szeroki wybór produktów ogrodniczych. W sprzedaży posiadamy różnorodne gatunki roślin liściastych, iglastych oraz bylin. W zależności od pory roku posiadamy w sprzedaży gatunki roślin sezonowych takich jak pelargonie, surfinie, petunie oraz bratki. Również oferujemy szeroki wybór drzewek oraz krzewów owocowych z gołym korzeniem które w pełni sezonu można u nas zakupić w pojemnikach.

Rośliny

Możecie Państwo zakupić na terenie naszego centrum podłoże ogrodnicze specjalnie dobrane do odpowiedniego gatunku roślin. Posiadamy w sprzedaży torf ogrodniczy do roślin iglastych, różaneczników oraz torf uniwersalny.

Decor

Zajmujemy się także sprzedażą takich produktów jak kora sosnowa oraz zrębki dekoracyjne, kamienie, ogrodzenia drewniane, które są doskonałym uzupełnieniem estetycznym każdego ogrodu.

Nawozy

Niezbędnym czynnikiem do zapewnienia pięknego wyglądu naszego ogrodu jest dobranie odpowiednich nawozów. Również w tym zakresie pragniemy sprostać Państwa oczekiwaniom i przygotowaliśmy szeroki wybór produktów niezbędnych do pielęgnacji roślin.

Narzędzia

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć duży wybór narzędzi ogrodniczych w tym dobrze znanych firm jak Gardena oraz Fiskars. W zależności od potrzeb i zastosowania posiadamy szeroką gamę narzędzi przydatnych w ogrodzie.